Монолітно-бетонні роботи

Монолітно-бетонні роботи будь-якої складності

Основний напрямок нашої компанії це бетонні роботи. Маючи свою професійну опалубку та техніку для приготування та подачі бетону, ми маємо можливість виконувати будь-які бетонні роботи – як у Запоріжжі, так і в найближчих областях. Наша бригада професійно та дешево в максимально короткі терміни виконає будь-які бетонні роботи з улаштування монолітного фундаменту, заливання стін, колон та перекриття.

Наявність пневмонагнітачів дозволяють виробляти і подавати бетон в опалубку прямо на будівельному об’єкті, без залучення вантажопідйомної техніки та оренди бетононасосу, що значно спрощує бетонні роботи. Наша компанія займається зведенням залізобетонних конструкцій будь-якої складності як у Запоріжжі так і області (Приморськ, Бердянськ, Токмак та Мелітополь), також є досвід бетонних робіт у сусідніх областях – Донецьк, Дніпропетровськ, Сімферополь (АР Крим – Феодосія та Судак). Наявність великої кількості власних трансформаторів для прогріву бетону і грунту дозволяють нам вести бетонні роботи навіть у зимовий час. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що необхідні бетонні роботи будуть проводити професіонали з великим досвідом роботи за найприйнятнішою ціною.

Всі бетонні роботи у Запоріжжі виконують кваліфіковані робітники з багаторічним досвідом роботи. Ціна на бетонні роботи залежить від багатьох факторів, тому точний розрахунок ми можемо сказати лише побувавши на будівельному об’єкті, все детально узгодивши та обговоривши із Замовником. Але можемо заздалегідь вас запевнити, що наша ціна на всі будівельні та бетонні роботи – найприйнятніша у Запоріжжі, оскільки ми не закладаємо в ціну оренду та купівлю обладнання для монолітних робіт, що найчастіше роблять будівельні бригади. Ціна на всі наші бетонні роботи вказана у нашому основному прайсі. Монолітні та залізобетонні роботи складаються не тільки в прийомі бетону з міксера в опалубку. Ми здійснюємо усі етапи будівництва «під ключ». Всі залізобетонні роботи не обходяться без встановлення опалубки та в’язання арматурного каркасу. Наша будівельна компанія встановлює опалубку на об’єкті Замовника, в’яже арматурні каркаси, укладає каркаси на фіксатори для арматури, приймає бетон в опалубку, вібрує бетонну масу для видалення повітря з бетону, здійснює демонтаж опалубки. Кожен етап вироблених монолітних робіт приймає відповідальну особу (гл. інженер або виконроб), що може гарантувати якість всіх залізобетонних робіт, що виконуються.

Бетонні роботи – найважливіші в монолітному будівництві, оскільки прийом та укладання бетону – це основне завдання від якого залежить весь перебіг будівельного процесу. Наша будівельна бригада монолітників виробляє будь-які бетонні роботи у Запоріжжі та сусідніх містах та областях. Ми заливаємо фундаменти всіх типів зі своєю опалубкою та обладнанням. Також проводимо повний комплекс робіт із заливання перекриття на будинок, гараж, прибудову тощо. Ми заливаємо будь-які міжповерхові перекриття, стелю підвалу, стяжки тощо. Наявність своєї професійної опалубки перекриття дає можливість заливати нам монолітне перекриття відповідно до будь-якого технічного завдання та проекту. Усі проведені бетонні роботи виконуються за всіма необхідними правилами та ГОСТами, які узгоджуються із Замовником на кожному етапі. Опалубка для фундаменту, стін, колон та перекриттів завжди є в Запоріжжі у великій кількості, що дає можливість заливати поверхи однією захваткою без опалубки.

Бетонні роботи.

Наша будівельна компанія також здійснює всі залізобетонні роботи в АР Крим. Ми працюємо з виїздом у будь-яке місто – Алушта, Севастополь, Ялта, Судак, Феодосія, Євпаторія, Керч, Чорноморське, Оленівка, Саки і тд. Маючи досвід залізобетонних робіт по всій Україні та наявність у містах Севастополь та Сімферополь складів із власним обладнанням (опалубка, обладнання для приготування та подачі бетону, глибинні вібратори, затирочні машини тощо) ми можемо виробляти монолітні бетонні роботи по всьому Криму. Наша бригада готова виконати на будівельному об’єкті повний цикл бетонування – від підготовчих робіт до прийому бетонної суміші в опалубку та подальшим доглядом за нею. Всі монолітні бетонні в Криму (Сімферополь, Севастополь, Алушта, Ялта, Судак, Феодосія, Євпаторія, Чорноморське) ми виконуємо цілий рік і навіть взимку (при температурі не нижче -18°С). Маючи велику кількість власних трансформаторів прогріву – ми можемо прогріти понад 200 кубів бетону одночасно. Будь-які монолітні роботи з влаштування фундаменту, заливання перекриття, а також стін та колон виконає наша будівельна компанія, відповідаючи за якість виконаних робіт на кожному етапі будівництва. Всі монолітні залізобетонні роботи з заливки фундаменту, встановлення міжповерхового перекриття, бетонування колон – дорогі роботи, тому що можна перевести чимало бетону та арматури при неправильному підході, встановлення непрофесійного обладнання, а часом навіть не знання елементарних речей. Тому, якщо ви збираєтеся проводити бетонні монолітні роботи в Криму (Сімферополі, Севастополі, Ялті, Алушті, Феодосії, Євпаторії, Керч, Євпаторії) тощо, слід серйозно підійти до вибору забудовника на своєму будівельному об’єкті. Наша компанія має величезний досвід у монолітному будівництві, а професійний персонал та наявність власного будівельного обладнання дають нам змогу вести залізобетонні роботи будь-якої складності по всьому Криму. Також хочемо зауважити, що ціни на наші будівельні та бетонні (монолітні) роботи в Криму досить прийнятні та зовсім не відрізняються від цін вільноробочих будівельних бригад. Але ми гарантуємо професіоналізм, якість, довговічність і порядність кожному Замовнику при виконанні будь-яких будівельних завдань. Ціна на всі бетонні роботи по всьому Криму у нас незмінна, вартість бетонних робіт однакова, що в Сімферополі, що в Судаку, що в Ялті і т.д. Також хочемо зауважити, що виїзд на об’єкт фахівця у Криму – абсолютно безкоштовний! Крім бетонних робіт ми пропонуємо будівельним компаніям та приватним особам опалубку та будівельну техніку в оренду та на продаж.

Чекаємо на ваші дзвінки. Будуйте з нами – вигідно та правильно!

Ваше замовлення
0