Будівництво фундаментів – ТОВ СТК СПАРТА

Будівництво фундаментів

Фундаментні роботи. Будівництво фундаментів

Будівельна компанія не дорого, швидко та професійно проведе будь-які фундаментні роботи від будівництва до утеплення в Запоріжжі. Ми виконаємо будь-які фундаментні роботи, зробимо заливку фундаменту, підготуємо фундамент перед заливкою, а також маємо можливість провести гідроізоляцію та утеплення фундаменту за найприйнятнішими цінами у Запоріжжі.

Замовивши у нас будь-які фундаментні роботи – ви можете бути впевнені, що ваш фундамент стане надійною опорою до вашого будинку. Ми виконуємо роботи зі своєю опалубкою, тому замовнику не потрібно додатково думати, як влаштувати фундамент та витрачати зайві гроші на дороге обладнання та брати опалубку в оренду. Досвід нашої компанії дає можливість залити фундамент під будинок, лазні, огорожу будь-якої складності. Ми виконуємо фундаментні роботи багато років і знаємо як влаштовані фундаменти всіх типів, тому можемо як порадити, так і зробити роботи з влаштування фундаменту будь-якого типу від стрічкового до паль. Ми знаємо як правильно залити фундамент під будинок, прибудову, лазню, огорожу та котедж, наші ціни – низькі, наш професіоналізм – величезний. Будь-який фундамент «під ключ» – стрічковий, монолітний, гвинтовий, пальовий (фундамент для будинку на гвинтових палях), стовпчастий – заллє та підготує для заливання наша будівельна компанія.

Багато хто хоче залити фундамент своїми руками, часто навіть не здогадуються скільки підводних каменів він приховує. Вибираючи фундамент для будинку, потрібно знати не тільки як правильно залити фундамент, а який тип його вибрати, на якій глибині закласти, де залишити виходи під комунікації, як зробити фундаментну подушку і т.д. Правильно це зробити можуть тільки фахівці. Фундамент – основа для дому, правильно залити фундамент – означає забезпечити будинку довговічність і цілісність. Якщо за фундаментні роботи в Запоріжжі береться наша будівельна компанія – ви можете бути впевнені, що ваш будинок стоятиме надійно довгі роки. Ціни на наші фундаментні роботи у Запоріжжі порадують усіх забудовників. Також ми можемо правильно залити стрічковий, стовпчастий, гвинтовий, пальовий фундамент «під ключ» не тільки в Запоріжжі, а й області (Мелітополь, Приморськ, Бердянськ, Оріхів, Вільнянськ, Кирилівка), а також Херсон (Геничеськ, Арабатська Стрілка), Дніпропетровськ та Крим (Ялта, Алушта, Феодосія, Судак, Сімферополь та Севастополь). Будівництво фундаменту під будинок – справа серйозна і копітка, тому краще довірити її професіоналам, ціна – найкраща у Запоріжжі.

Стрічковий фундамент для дому, лазні, прибудови та паркану – яка ціна у Запоріжжі? Стрічковий монолітний фундамент – один із найпопулярніших і оптимальних для будівництва. В основному стрічковий фундамент встановлюється для важкого будинку, лазні, паркану з ракушняка, газобетону, цегли. У Запоріжжі ми виконуємо фундаментні роботи із заливання стрічкового фундаменту в будь-якому районі міста. У нас є своя опалубка для фундаменту, що дозволить швидко та якісно залити стрічковий фундамент. Також у Запоріжжі виконуємо підготовчі роботи для монолітного фундаменту – котлован, подушка, а також монтаж опалубки та в’язка арматури. Залити стрічковий фундамент своїми руками на будівельній ділянці допоможе наша кваліфікована бригада, ціни на наші роботи представлені в прайсі. Як залити стрічковий монолітний фундамент «під ключ» і які етапи робіт ми виконуємо. По-перше – це земельні роботи, а також влаштування подушки під монолітний фундамент. По-друге – це робота з в’язкою арматури та встановлення арматурного каркасу в стрічковий фундамент. По-третє – встановлення опалубки для фундаменту та прийом бетону до місця укладання. Бетон у стрічковий фундамент можемо приймати як із міксера або готувати його безпосередньо на об’єкті. Для цих цілей у нашої компанії є свій пневмонагнітач СО-241 і СО-242, який зможе сам приготувати бетон і подати його у стрічковий фундамент.

Фундамент своїми руками – як правильно залити? На нашому сайті багато відео про те, як правильно залити стрічковий фундамент для будинку, прибудови чи лазні. У розділі відео багато матеріалу, де крок за кроком описується етапи будівництва фундаменту (зйомки велися на будівельному об’єкті в м. Запоріжжя, р-н Великий Луг). На відео показані фундаментні роботи від копання котловану під фундамент по гідроізоляцію та утеплення фундаменту. Тому, якщо ви збираєтеся залити стрічковий фундамент своїми руками – тут ви знайдете багато корисної інформації, як це правильно зробити. На відео також представлений один із варіантів утеплення фундаменту, яким найчастіше користуються у нас у Запоріжжі. Також на відео є матеріал із гідроізоляції фундаменту. Гідроізоляція фундаменту проводиться за допомогою бітуму та руберойду. Під відео дивіться фото гідроізоляції фундаменту (об’єкт у Запоріжжі, селище Сонячне). Хто хоче залити монолітний фундамент своїми руками під будинок. Також там вказана ціна на всі роботи, що проводяться, для тих хто збирається скористатися послугами нашої будівельної компанії.

Фундамент на гвинтових палях (гвинтовий пальовий фундамент). Останнім часом у Запоріжжі та й по всій Україні почали застосовувати пальовий фундамент. Наша компанія одна з перших почала застосовувати гвинтовий фундамент для будівництва дерев’яних будинків. Фундамент на гвинтових палях – найкращий варіант при будівництві дерев’яного будинку біля води та на нерівних ділянках. Ціна фундаменту на палях дешевша за стрічковий і стовпчастий, фундаментні роботи також легша. Відео, як наша компанія заливала фундамент на гвинтових палях, ви можете подивитися на сайті. Гвинтовий пальовий фундамент має ряд плюсів – один із яких швидкість. По-перше, такий фундамент швидко збирається на будівельному об’єкті (2-4 дні), а по-друге не потребує вибудовування та усадки, як стрічковий. Також фундамент на гвинтових палях естетично не псує вашу будівельну ділянку, так як земельних робіт практично не проводиться. Не маловажним плюсів є універсальність пальового фундаменту до перепадів ландшафту, а також можливістю встановлювати палі у воді та біля неї. Наша компанія в максимально короткий термін зможе встановити фундамент на гвинтових палях у Запоріжжі та області, а також поставити на нього дерев’яний будинок «під ключ» будь-якого проекту. Ціна на гвинтовий пальовий фундамент залежить від того, що ви на нього збираєтеся поставити, так як це визначає кількість гвинтових паль та їх товщину. Наша компанія не рекомендує зведення важких будинків з цегли та ракушняку на фундаменті з гвинтових паль.

Гідроізоляція та утеплення фундаменту в Запоріжжі.

Ваше замовлення
0